Nokitsemised

16. mai, 2011 21:57 Sander

Tuli selline mõte, et paneks kirja erinevad nokitsemised, millega töövälisel ajal olen tegelenud ja tegelen ka edaspidi.

Tõlkimine

  1. Mozilla asjad – hetkel tõlkimises siis Firefox (ka selle mobiilne versioon) ja Thunderbird ning selle teema puhul võib vist juba rahulikult öelda, et tegemist on vabatahtliku teise töökohaga. Kui tähtaeg läheneb, siis ega välja ei keeruta, tuleb asjad joone peale saada ja nö rohelisse olekusse sättida. Motivatsiooni lisavad 90k+ igapäevast eestikeelse Firefoxi kasutajat. 🙂

Linux

  1. Pakendamine Mageia jaoks – algust sai küll tehtud Mandrivaga, aga eelmisel sügisel tabas seda ettevõtet järjekordne tõsine majanduslik madalseis ja osad lahtilastud töötajad said valmis forgiga, millel nimeks Mageia. Selle distro jaoks pakendan siis peamiselt SK ID-kaardi tarkvara, aga lisaks sellele ka muid asju, mis endale või tuttavatele vajalikud on. Tundub, et ajaga tekib neid asju pigem juurde.

Veebid

Veebilehti, mille kallal nokitsenud olen, on vist juba nii palju, et kõik ei meenugi. Panen siia kirja need, mille kallal rohkem või pikemalt vaeva on nähtud.

  1. Pingviini Web – minu osaluseks on praeguse peamise kujunduse enam-vähem “söödavaks” nikerdamine + igasugused tausta häkid, et see asi veel kuidagi koos seisaks. Plaanis on juba pikka aega asjad üle viia phpBB3-e peale, aga ajapuudus määrab siin nii mõndagi.
  2. Läänemaapereklubi – teine suurem ja vähe edukam töö. Kokku liidetud WordPress, phpBB foorum ja Gallery2 galerii. Antud projekti puhul siis kogu tehniline osa minu poolt.
  3. Kohvik EAT – üks vanemaid asju. Töötades igapäevaselt AutomatWebiga sai ka see leht selle peale ehitatud. Kätte anti vaid kujunduse PSD-fail, HTMLi ja muud lahendused nikerdasin ise. Tundub, et töötab endiselt ja menüü suurtelt tähtedelt avalehele liikumine tundub endiselt nifty 🙂
  4. Tallinna Ülikooli Meeskoor – projekt ülikoolipäevilt, kus kujunduse tegi vist üks tudeng ja minu poolt siis CMS. Uhke just pole, aga tore meenutada siiski.
  5. Jaanus Ojangu koduleht – viimaseid projekte, millega tegelenud olen. Peamiselt WordPress + ühe teema ringi ehitamine. Suurem nokitsmine oli videote leht valmis skriptida.
  6. Mageia eesti kogukonna leht – veel üks WordPressi peale ehitatud leht. Tehniline pool ja ka osa sisust minu poolt, loodetavasti tekib ajapikku kaasalööjaid juurde.

| Nokitsemised kommenteerimine on välja lülitatud

Kommentaarid on suletud.