Kooliga siis praktiliselt ühel pool

4. juuni, 2009 15:10 Sander

Hmm, kõrghariduse lõhna tunnete? Mina juba tunnen 😛 Peab küll veel 18. juunini ootama, et selle va paberi ka kätte saaks, aga muidu sai eile töö ära kaitstud. Nimeks sai see “Alternatiivlahendus Windows Home Serverile: Linuxi-põhine kodune võrguserver” ja kuigi ei jõudnud ma küll tervikliku lahenduse väljatöötamiseni, siis loodan ma ühel päeval asja ka nii kaugele saada. Miks mitte näiteks Estobuntu arendajate abiga luua Estobuntu koduserver 😉

Eks aeg annab tunda, kas praegusele kraadile ka lisa tuleb. Ise seda küll loodan, kuid samas olen kindel, et mitte veel sellel sügisel.. Natuke tahaks puhata ka.

avatud tarkvara, linux, serverid | 2 kommentaari »

2 vastust

 1. Sala:

  Ei taha küll paha olla aga tahaks kangesti küsida kuda sa võrdleksid oma süsteemi eBoxiga (http://ebox-platform.com/)?

 2. Sander:

  Miks peaks seda küsides kuidagi paha olema? 🙂

  Uurisin antud projekti kohta infot. Tundub olevat üpris asjalik projekt. Versioon 1.2 koos paljude lisavõimalustega on küll alles hiljuti välja tulnud, aga usun, et kindlasti tasub vähemalt virtuaalmasinasse tööle lasta ja uurida, et mida täpselt sellega teha annab.
  Väga meeldib igal juhul see, et sees on juba olemas vaikelüüsi ja puhverserveri seadistamise võimalus.
  Vabal momendil võtan selle ette ja teen mõned katsetused igatahes. Võimalik, et annan mingit kanalit pidi ka ülevaate oma täpsemast arvamusest.

Kommenteeri

Pea meeles: Kommentaaride modereerimine on sisse lülitatud, seega võib sinu kommentaari avaldumine aega võtta. Kommentaari uuesti postitamine ei ole vajalik.